Ανακοίνωση του Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Ευρυτανίας, σχετικά με την πρόσληψη συνολικά τεσσάρων (4) ατόμων χρονικής διάρκειας δύο (2) μηνών (ΔΕ Οδηγών) και τεσσάρων (4) μηνών (ΔΕ Χειριστών Μηχανημάτων), για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών, εποχικών και πρόσκαιρων αναγκών της Περιφερειακής Ενότητας Ευρυτανίας
Ημερομηνία υποβολής αιτήσεων: Από Πέμπτη 15/12/2022 μέχρι και Τετάρτη 21/12/2022
2.υπεύθυνη_δήλωση_μη.καταδ.κλπ
4.υ.δ.ελευθ.επαγγ.με.ασκηση.αδ.επαγγέλ