1η Αιρετή Περιφέρεια (2010-2014)

ΑΠΟ 1/1/2014 ΕΩΣ 31/8/2014



ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ   1/1/2011 ΕΩΣ 31/8/2014


 

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ ΑΠΟ 1/1/2011 ΕΩΣ 31/8/2014

Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ : ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ

Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ : ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ

Π.Ε. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ

Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ : ΘΩΜΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ

Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ : ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΖΗ

 

 

ΘΕΜΑΤΙΚΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ ΑΠΟ 1/1/2011 ΕΩΣ 31/12/2012

  1. ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΤΣΙΟΣ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ

 

 

ΘΕΜΑΤΙΚΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ ΑΠΟ 1/1/2013 ΕΩΣ 31/8/2014

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ
  2. ΦΑΝΗ ΠΑΠΑΘΩΜΑ – ΓΙΑΝΝΙΟΥ
  3. ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ

Σχολιάστε